Álláslehetőség: Asszisztens

A Vascular Plazma új szereplő a hazai plazmaferezis centrumok sorában. Cégünk 2015-ben alakult, kizárólag magyar tulajdonosok hozták létre. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Miskolc centrumunkba keresünk napi 12 órás műszakbeosztással

Asszisztens munkatársat

Főbb feladatok:

  • – Donorok fogadása, tájékoztatása
  • – Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • – Informatikai eszközök kezelése, dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • – Befejezett egészségügyi végzettség (vénaszúrási kompetenciával)
  • – Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési engedély
  • – Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • – Elhivatottság a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • – Kiemelkedő munkakörülmények
  • – Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát és bérigénnyel ellátott motivációs levelét az alábbi e-mail címre: zsvertes@plasmacentrum.hu a tárgyban ”Asszisztens – Miskolc” megjelöléssel.

Add Comment