Állásajánlat: Call center munkatársat keresünk

A Vascular Plazma új szereplő a hazai plazmaferezis centrumok sorában. Cégünk 2015-ben alakult, kizárólag magyar tulajdonosok hozták létre. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Miskolci centrumunkba keresünk

Call center munkatársat

Feladatok:

  • Centrumaink időpont foglalásának menedzselése (online, offline, telefonon)
  • Változások kezelése
  • Inaktív állomány mozgósítása
  • Partner adatbázisok kezelése, promóciós hívások indítása

Elvárások:

  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben
  • Versenyképes juttatások

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: zsvertes@plasmacentrum.hu a tárgyban ”Call center munkatárs” megjelöléssel.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *